Kodiaq RS-Test. KODIAQ RS 2019-11-21

Skoda Kodiaq RS: Test

Kodiaq RS-Test

Both bumper grilles look a bit different too. The cabin is well laid out, with good-quality materials used in most places. To ale nemusí být konečná. Tentokráte je to však největší model škodovky s nejvýkonnějším naftovým motorem. Na karoserii můžeme nalézt také také několik lesklých černých doplňků jako vertikální lamely mřížky chladiče i její vnější rámeček, lišty kolem bočních oken, kryty zpětných zrcátek či podélný střešní nosič vozu. Neznamená to ale, že by nebyl rychlý, ba právě naopak.

Next

▷ Kodiaq RS

Kodiaq RS-Test

Then he clarifies those complications so his general readers — too busy to lodge their heads up the industry's nether regions — get the fast track on what matters and what doesn't. It feels like a solidly made and reassuring machine, resistant to the attacks of a degraded road. A bit disappointing, I know. Po každé jízdě se vám na displeji také objeví souhrn aktuální cesty — čas, spotřeba, průměrná rychlost a vzdálenost. Ty se zakusují do hodně velkých brzdových kotoučů s průměrem 340 mm vpředu a 310 mm vzadu.

Next

The KODIAQ RS on the Starting Line

Kodiaq RS-Test

Převzal od něj exteriérový paket sportovního vzhledu, černé detaily karoserie, sportovní sedadla, interiérové dekory v pohříchu nepřesvědčivé imitaci karbonového vzhledu i tříramenný sportovní volant. Je to jednoduché, protože výfuk je tichý, ale jeho zvuk imituje systém Dynamic Sound Boost. Standardně bych si asi sedl dále, ale pak bych měl zase problém se správným držením volantu — tedy při natažené ruce ohnout zápěstí přes horní hranu volantu. Toto je sportovní mód zobrazení, další módy najdete v galerii Sedadlům by prospěla nastavitelná délka sedáku. Někde totiž bývá vlastní olej problémem. Zvětšíte si tak zavazadlový prostor, nebo naopak místo prostor pro nohy cestujících vzadu.

Next

KODIAQ RS

Kodiaq RS-Test

This happens before you can even sense it. Paul Horrell Paul's working life has been paced out in cars. Bohužel to znamená, že kufr je menší a druhá část dvojité podlahy je pro menší osoby už celkem daleko na umísťování nákladu. It would also make it a more discreet and appealing purchase. Kromě už zmíněných rámečků ventilačních otvorů je to třeba nenastavitelná barva ambientního osvětlení.

Next

Skoda Kodiaq RS 176 kW (240 PS) Sport Kodiaq Test Preis Ausstattung

Kodiaq RS-Test

Skoda simply borrowed it from the Volkswagen Tiguan, which has the exact same power ratings. A senzory bezklíčového odemykání jsou nepochopitelně pouze na předních dveřích. Have a picture of what it'll look like below. Electronic differentials are provided for both axles, and in an effort to counter the rather unedifying sounds of a diesel, this Kodiaq has what Skoda calls Dynamic Sound Boost, which alters and adds to the exhaust note using signals from the engine management, these adjusted to suit the chosen driving mode. Trotz der serienmäßigen und viel Rückmeldung gebenden Progressivlenkung ist dies jedoch weniger sein Metier.

Next

The KODIAQ RS on the Starting Line

Kodiaq RS-Test

You can paddle shift your way to more agreeable sounds by holding the lower gears for longer, or give the gearlever a backwards flick into sport, which turns the Kodiaq a little less indolent, although some of the tones emerging from the Dynamic Sound Booster are slightly irritating. A red stripe stretches across the lower tailgate to bring the outer lamps together in a Porsche-inspired design element. Ani uvnitř příliš rozdílů nenajdete. Je to rychlé, komfortní a posádku nijak omezující auto, se kterým přejedete půl republiky na jeden zátah a nevystoupíte z něj rozlámaní. Osobně by se mi více líbil černý klavírový lak, který by více seděl k vnějším černým doplňkům. Ten dostal nové čalounění dveřních výplní a sedadel Alcantarou v kombinaci s červeným prošíváním.

Next

Rally World Champion Tests the KODIAQ RS

Kodiaq RS-Test

You may grant your consent to processing of your personal data also for the purposes of storing user preferences across websites, user behaviour statistics and analysis and addressing with a product offering and linking to social networks. Likewise, the trunk is just as generous at 600 liters, which converts to 21. Get these idiots off your site. Výkonnější naftový motor žádná škodovka předtím nikdy neměla — mimochodem by také slušel! Pokud upravíte rychlostní stupeň pádly pod volantem, po chvíli se vše přehodí zpět na automatiku v daném režimu. Tedy na to, že jde o dieselový čtyřválec. Jeho cena byla totiž oproti ostatním nabídkám velmi výhodná.

Next

TEST Škoda Kodiaq RS 2.0 TDI/176 kW: Dává smysl, jen trochu jiný

Kodiaq RS-Test

Ve skutečnosti nabízí přesně to, co od ní budou reální zákazníci chtít a očekávat. These items give it a considerable lift, as does the quality of the upholstery, making this car a pleasure to occupy. So you turn it back to normal mode and realise this is a very well developed brisk family hauler, with surprisingly good ride comfort and refinement. Podvozek se na první dobrou tváří poddajně, velmi účinně však krotí pohyby karoserie v zatáčkách i při přejezdu nerovností. Kolačići za koje je potrebna privola analitički kolačići, funkcionalni kolačići, kolačići za personalizirane sadržaje postavit će se tek nakon njezinog aktiviranja. Tuhost tlumičů lze samozřejmě přizpůsobit volbou odpovídajícího jízdního režimu. We reserve the right to remove any content at any time from this Community, including without limitation if it violates the.

Next

The KODIAQ RS on the Starting Line

Kodiaq RS-Test

The Kodiaq goes quite well when the best gear for undamming 369lb ft of torque is found. At least it gets decent torque and an all-wheel-drive system. The rest of the time, the driver can drown out the back-seat bickering by turning up the very satisfactory hifi. Die Kraftentfaltung hat dabei nichts Brachiales an sich, sondern erfolgt gleichmäßig und nachdrücklich — auf Wunsch akustisch untermalt vom sogenannten Dynamic Sound Boost, der den Klang der Abgasanlage künstlich nachschärft. Ten mimochodem začíná na 1 314 900 korunách. Vlastně to ale nakonec stejně nebyla zábava, mnohem více jsem si užíval svižnou jízdu na okreskách a ještě více komfortní kochání se krajinou.

Next